Systemy nawadniania ogrodów

Systemy automatycznego nawadniania stają się standardowym  wyposażeniem ogrodów. Dzięki zamontowanemu automatycznemu nawadnianiu możemy zużyć na podlewanie roślin w ogrodzie mniej wody, zaoszczędzić cenny czas, a co za tym idzie pieniądze.

Projekt instalacji automatycznego nawadniania wykonujemy w powiązaniu z projektem ogrodu lub nanosimy go na plan istniejącego już ogrodu.

Plan rozmieszczenia zraszaczy połączony powinien być z wyborem ich rodzaju. Na plan ogrodu nanosimy projekt instalacji nawadniającej. Dzielimy system dla całego nawadnianego terenu na sekcje – w poszczególnych sekcjach powinny znaleźć się urządzenia jednego rodzaju – zraszacze statyczne lub rotacyjne, mikrozraszacze lub linie kroplujące.

nawadnianie

Montowane przez nas systemy nawadniania ogrodów  wykorzystują elementy i  materiały renomowanych firm: Hunter, Rain Bird, K-Rain, Irritrol, Orbit, Toro.

System nawadniania działa automatycznie – najważniejszym i czasem jedynym w ciągu roku zabiegiem konserwacyjnym jest wypchnięcie wody z urządzeń wchodzących w skład systemu nawadniania za pomocą sprężonego powietrza. Serwis systemu nawadniania przeprowadzany jest przed nastaniem mrozów.